Młodzicy i juniorzy młodsi rozpoczynają sezon!
Już w najbliższą niedzielę na boisko w Dąbrowie Chełmińskiej wybiegną nasi młodzicy oraz juniorzy młodsi.
Kilka słów o obu ekipach.
Młodzicy trenerów Dawida Kuczyńskiego i Michała Kurkowskiego zagrają w IV lidze okręgowej. Zespół złożony z roczników 2010 i 2011 jest kompletnie nowym zespołem. W ostatnich miesiącach wielu zawodników z rocznika 2011 opuściło nasz klub i kontynuuje swoją przygodę z piłką w topowych bydgoskich klubach.
Trenerzy mieli twardy orzech do zgryzienia, aby złożyć zespół z chłopaków, którzy jeszcze ze sobą nie grali.
Kadra na rundę jesienną prezentuje się następująco:
1. Marcel Czuber
2. Wojciech Pomastowski
3. Filip Raczkowski
4.Tymon Gandziarowski
5. Jakub Drabik
6. Damian Zieliński
7. Filip Zabłocki
8. Jakub Berzis
9. Jan Drewnowski
10. Kamil Tylicki
11. Michał Zwiewka
12. Piotr Kowalski
13. Kacper Popów
14. Konrad Kuźmiński
15. Jakub Szczęśniak
16. Franciszek Hubner
Jak chłopacy wypadną? O tym przekonamy się w niedzielę. O godzinie 13:30 zagramy z Gwiazdą II Bydgoszcz
Juniorzy młodsi trenerów Bartka Wesołowskiego i Michała Wesołowskiego będą występować w III lidze okręgowej.
Tu mamy do czynienia z kompletnie nową grupą. Po ostatnim sezonie w lidze trampkarza bardzo duża liczba zawodników z roczników 2007 i 2008 opuściła nasz klub i zostało zaledwie 6 chłopaków no i trenerzy.
Postanowiliśmy zrobić nabór do rocznika 2006 i zagrać w juniorze B1. Ku naszemu zdziwieniu zgłosiła się bardzo duża liczba chętnych zawodników. Po wielu treningach testowych nasi trenerzy wyselekcjonowali 20 zawodników, którzy będą reprezentować nasz klub, a są nimi:
1. Mikołaj Kruk
2. Konrad Jochim
3. Marek Błaszak
4. Jakub Klarkowski
5. Antoni Kończewski
6. Franciszek Koprowski
7. Sebastain Rutkowski
8. Szymon Wiśniewski
9. Maciej Struski
10. Mateusz Barczykowski
11. Nicolas Pilarski
12. Oliwier Kowalski
13. Antoni Juśkiw
14. Karol Wanatowski
15. Piotr Malankowski
16. Hubert Podlasiński
17. Patryk Różycki
18. Nikodem Greń
19. Bartosz Słoniecki
20. Kacper Jóźwiak
Pierwszy test w niedzielę o godzinie 10:00. Rywalem będzie Pomorzanin Serock.
Mamy nadzieję, że mimo bardzo dużej rewolucji kadrowej oba zespoły będą zbierać doświadczenie i notować dobre wyniki.