Ostatni weekend sezonu!
No i dojechaliśmy do ostatniego weekendu w tym sezonie!
Jutro na turniej do Osia udadzą się żacy. Podopieczni Mikołaja Wiwatowskiego i Dawida Kuczyńskiego zmierzą się z: Gromem Osie Wdą Świecie i Victorią Niemcz Osielsko. Początek o godzinie 11:00
Również jutro o 11:00 na stadionie w Dąbrowie Chełmińskiej zagrają trampkarze. Podopieczni Bartka Wesołowskiego i Michała Wesołowskiego zagrają z liderem i zwycięzcą ligi Dębem Barcin. LKS w środowym meczu przypieczętował 3 miejsce w tabeli na koniec sezonu. Mimo, iż oba zespoły nie grają już o nic to spotkania między obiema ekipami są zawsze bardzo ciekawe i liczymy, że tym razem również tak będzie.
Serdecznie zapraszamy!
W niedzielę na stadionie w Dąbrowie Chełmińskiej seniorzy zmierzą się z Krajną Sępólno Krajeńskie, która po świetnej rundzie wiosennej zapewniła sobie utrzymanie w lidze. W rundzie jesiennej LKS zwyciężył w Sępólnie 3:0. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00. Patrząc na prognozy zapowiada się bardzo upalna niedziela, zatem zapraszamy wszystkich kibiców na ostatni mecz w tym sezonie.
Do boju LKS!!!