Plan na weekend!

Nasze drużyny w nadchodzący weekend rozegrają kolejne sparingi.

W sobotę w Chełmży nasi orlicy rozegrają trójmecz z Golem Chełmża oraz kobiecym zespołem ze Złej Wsi. Początek o godzinie 12:00.

Również w sobotę nasi seniorzy udadzą się do Tucholi na mecz z Krajną Sępólno Krajeńskie. Początek o godzinie 18:00.

W niedzielę żacy udadzą się do Golubia Dobrzynia na mini turniej, w którym udział wezmą dwa zespoły gospodarzy oraz Mustang Ostaszewo. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie naszemu byłemu zawodnikowi Mateuszowi Szwarackiemu, który jest obecnie trenerem grup młodzieżowych w Drwęcy Golub Dobrzyń. Początek turnieju o godzinie 9:00

Na zakończenie weekendowych zmagań nasi trenerzy wezmą udział w turnieju charytatywnym organizowanym przez Wisłę Fordon na rzecz zbiórki pieniędzy dla  trenera Wisły Dawida Wrzosa, który w zeszłym roku doznał zawału serca i cały czas walczy o powrót do zdrowia. Turniej odbędzie się na sztucznej murawie przy ul. Sielskiej w Fordonie. Udział w nim wezmą mi.n Chemik Bydgoszcz, BKS Bydgoszcz, Gwiazda Bydgoszcz, Juventus Bydgoszcz, Polonia Bydgoszcz i organizator Wisła Fordon.

Do boju LKS!!!

#LKSłączypokolenia