Udana sobota naszych zespołów!
Trampkarze pewnie wygrywają swoje spotkanie 5:0. Od pierwszej do ostatniej minuty to LKS dyktował warunki. Bardzo dobra organizacja gry pozwoliła na wysokie zwycięstwo. Rywalom dziękujemy za rywalizację.
Bramki zdobywali: 2 Mikołaj Zawadzki, Filip Bańka, Bartek Słoniecki i Olaf Liponoga.
Brawo zespół!
Nasi seniorzy trzymali wszystkich w niepewności do ostatnich sekund, ale ostatecznie zgarnęli trzy punkty. Całe spotkanie było bardzo wyrównane. Jeden jak i drugi zespół miał swoje okazje. W 89 minucie z rzutu karnego trafił Dawid Murawski. I było 1:0. Bezapelacyjnie bohaterem meczu został nasz bramkarz Michał Wesołowski, który w pierwszej połowie oraz w ostatniej akcji meczu zanotował dwie kapitalne interwencje. Klasa światowa!