Pojedynek z Victorią Lisewo!
Zbliża się weekend i kolejny mecz ligowy seniorów. Podopieczni trenera Baranowskiego w sobotę udadzą się do Wąbrzeźna, gdzie na sztucznej murawie zagrają z Victorią Lisewo. Stan murawy w
Lisewie nie pozwala na rozegranie spotkania, dlatego mecz odbędzie się wyjątkowo w Wąbrzeźnie.
Nasz zespół w poprzednim spotkaniu z Unią zaprezentował się z bardzo dobrej strony i niewiele zabrakło do sprawienia niespodzianki.
Ta porażka nas zdecydowanie podbudowała i w kolejnych meczach chcemy już tylko wygrywać. Nasi sobotni rywale z 27 punktami plasują się na 8 pozycji i tracą 1 oczko do LKS-u.
W meczu rundy jesiennej na własnym stadionie przegraliśmy, aż 0:3. Nasi zawodnicy będą chcieli się zrewanżować za sromotną porażkę. Do kadry meczowej po pauzie za kartki wraca Mateusz Myśliński, natomiast za 4 żółtą kartkę nie będzie mógł zagrać nasz kapitan Bartek Wesołowski.
Drodzy kibice liczymy na wasze wsparcie.
Początek spotkania o godzinie 11:00.