Seniorzy z Warlubiem. Rusza młodzież!
W weekend do gry wracają młodzicy oraz juniorzy!
Młodzicy trenerów Dawida Kuczyńskiego i Michała Kurkowskiego w sobotę o godzinie 10:00 na stadionie w Dąbrowie Chełmińskiej w meczu pierwszej kolejki zagrają z Gwiazdą II Bydgoszcz. Liczymy na udany start.
Seniorzy w kolejnym spotkaniu rundy wiosennej zagrają z ostatnim w tabeli Startem Warlubie. W poprzedniej kolejce rywale pokazali, że nie można ich lekceważyć i zwyciężyli z Rawysem sprawiając mega sensację. W sobotnim meczu za kartki nie wystąpi Dawid Murawski. Liczymy, że nasi zawodnicy tym spotkaniem rozpoczną swoją serię zwycięstw tak jak to miało miejsce na jesień. Początek spotkania o godzinie 16:00.
W niedzielę o godzinie 17:00 w Inowrocławiu juniorzy zagrają z miejscową Notecią.
W zespole trenerów Bartka Wesołowskiego oraz Michała Wesołowskiego zimą doszło do kilku roszad. Do Muksu Bydgoszcz odszedł nasz kapitan Nicolas Pilarski. Sportowo na pewno ta zmiana osłabiła nasz zespół, natomiast inny zawodnicy wzięli ciężar gry na siebie i w treningach wygląda to bardzo obiecująco.Kilku zawodników regularnie trenuje w zespole seniorów co na pewno wpływa na poprawę jakości w grze. Również liczymy na dobry start w rundzie wiosennej.
Do boju LKS!!!