Pierwszy mecz rundy wiosennej ligi okręgowej już jutro!
Już jutro pierwszy mecz na naszym stadionie w 2024 roku!
Nasi seniorzy inaugurują rundę wiosenną domowym meczem z rezerwami Bydgoskiego Zawiszy. Nasi rywale z 28 oczkami plasują się na 4 pozycji. LKS z 18 punktami zajmuje 11 miejsce. W meczu rundy jesiennej przegraliśmy 4:1. W tym spotkaniu z powodu kontuzji nasz zespół stracił, aż 4 zawodników i to w pierwszej połowie. Wierzymy, że w sobotnim spotkaniu taka historia się nie powtórzy, a nasi zawodnicy zaprezentują się z bardzo dobrej strony i zgarną 3 oczka.
Trener Baranowski nie będzie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników. Nieobecnymi są : Piotr Szurgot(pauza za kartki), Dawid Kuczyński(wyjazd służbowy), Dawid Bereza(sprawy osobiste), Michał Kurkowski(kontuzja) oraz Adrian Misiewicz(kontuzja). Reszta zawodników jest gotowa do walki.
Start o godzinie 14:00. Zapraszamy!