Plan gry na najbliższy weekend!
Plan gry naszych zespołów na najbliższy weekend!
W sobotę o godzinie 17:00 na sztucznej murawie przy ul. Sielskiej w Fordonie nasi trampkarzy zagrają mecz 1 kolejki z Wisłą II Fordon. Liczymy na bardzo ciekawe spotkanie z mocnym rywale oraz udany debiut w 3 lidze.
W niedzielę o godzinie 10:00 na stadionie w Dąbrowie Chełmińskiej mecz 1 kolejki zagrają młodzicy. Rywalem będzie BKS II Bydgoszcz.
W niedzielę o godzinie 11:00 na orliku w Dąbrowie Chełmińskiej orlicy rozegrają sparing z Zawiszą Bydgoszcz.
W niedzielę o godzinie 15:00 w Kończewicach zagrają seniorzy. Będzie to pojedynek sąsiadów tabeli. Oba zespoły zgromadziły po 21 punktów i obie ekipy wygrały w pierwszej kolejce rundy wiosennej. Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek. Trener Baranowski nie będzie mógł skorzystać z naszego kapitana Bartka Wesołowskiego, który musi odbyć pauzę za 4 żółtą kartkę. Natomiast do składu wraca Piotr Szurgot. Drodzy kibice liczymy na waszą obecność.
W niedzielę o godzinie 18:00 na sztucznej murawie Chemika Bydgoszcz nasi juniorzy zagrają ostatni sparing przed ligą. Rywalem będzie 3 ligowy kobiecy zespół Chemika Bydgoszcz.
Trzymajcie kciuki za nasze zespoły.