Wielki tydzień!
Piłkarski weekend rozpoczynamy już jutro!
Przed naszymi zespołami kolejne mecze ligowe. Ze względu na zbliżające się Święta Wielkanocne mecz erozgrywane są w czwartek, piątek i sobotę.
Plan gier wygląda następująco:
Jutro o godzinie 17:00 na stadionie w Dąbrowie Chełmińskiej trampkarze zmierzą się z Wisełką Solec Kujawski. Zapraszamy do wspierania naszych zawodników.
W piątek o godzinie 19:00 na stadionie przy ul. Sielskiej 12 w Fordonie juniorzy w pierwszym meczu rundy wiosennej zmierzą się z Wisłą Fordon.
W sobotę o godzinie 11:00 na stadionie przy ul. Mochelskiej w Bydgoszczy zagrają nasi młodzicy. Rywalem będzie zespół Piasków Bydgoszcz.
No i w Wielką Sobotę wielki mecz. Nasi seniorzy na własnym stadionie zagrają z jednym z głównych faworytów do wygrania ligi, czyli Tarpanem Mrocza. Oba zespoły po pierwszych dwóch kolejkach mają 6 punktów. W meczu rundy jesiennej przegraliśmy, aż 5:1. Mamy nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Drodzy kibice zapraszamy was na to widowisko, wypełnijcie trybuny do ostatniego miejsca i swoim dopingiem ponieście nasz zespół.
Początek o godzinie 13:00.
Trzymajcie kciuki za nasze zespoły!